O firmie

Firma BRASCO powstała w 1997 roku w Zabrzu. Od początku istnienia naszym obszarem działania są kompleksowe rozwiązania dla klientów korporacyjnych w zakresie systemów teletechnicznych, IT oraz budownictwa.

Projektujemy, wykonujemy, a także zapewniamy kompleksową obsługę instalacji i systemów teletechnicznych - alarmowych, telefonicznych, internetowych, telewizji przemysłowej, sygnalizacji ppoż. i oddymiania a także instalacji „Inteligentny Budynek”, w której wszystkie konwencjonalne instalacje zintegrowane są w jedną zarządzaną przez wspólny interfejs – przez co korzystanie z systemów wentylacji, ogrzewania, czy oświetlenia jest znacznie prostsze i przyjazne użytkownikowi.

Naszym Klientom zapewniamy wykonanie inwestycji „pod klucz” – doprowadzamy ją od samego początku i fazy projektowej do końca, z aranżacją wnętrz włącznie. Posiadamy wszelkie uprawnienia, dzięki czemu roboty budowlane będą przeprowadzone zgodnie z przyjętymi procedurami.

Kładziemy nacisk na partnerskie podejście do Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do Klientów i ich oczekiwań. Nie powielamy schematów, za każdym razem szukamy nowych rozwiązań, zapewniając tym samym bezpieczeństwo inwestycji i budując zaufanie z Klientem, którego potrzeby poddajemy kompleksowej i specjalistycznej analizie oraz proponujemy takie rozwiązania, jakich potrzebuje.