Specjalista ds zabezpieczeń

Jesteśmy dynamiczną firmą z sektora instalacji elektrycznych,automatyki przemysłowej i instalacji teletechnicznych, poszukującą doświadczonego Instalatora do pracy przy uruchamianiu i konserwacji systemów zabezpieczeń. Jeśli masz praktyczną znajomość jednego z systemów: alarmowego, telewizji dozorowej lub ppoż., zapraszamy do aplikowania!

Wymagania:

  • Ugruntowana praktyczna znajomość jednego z systemów: alarmowego, telewizji dozorowej lub ppoż.
  • Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego IIst. lub inne certyfikaty wiodących producentów będą dodatkowymi atutami 
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pracę w zespole profesjonalistów, którzy cenią współpracę i dbają o swoje sukcesy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z podaniem oczekiwań finansowych na adres: praca@brasco.com.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 32 720 67 71. Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Zalecamy załączenie CV w formacie PDF lub DOC. Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości nazwy stanowiska: "Oferta pracy - Instalator systemów zabezpieczeń".

Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy przy ciekawych projektach w dziedzinie instalacji elektrycznych i systemów zabezpieczeń!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).